Snowcamp.lt – slidinėjimo kelionių organizatorius

Mes esam bendruomenė, kuri yra pamišusi dėl sniego ir kalnų. Kalnai – mūsų gyvenimas jau dvylika metų, o per juos aplankėme geriausius slidinėjimo kurortus Italijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Gruzijoje ir Baltijos šalyse, tad jums turime pasiūlyti tik tokias keliones, į kurias patys norime sugrįžti. Jei tau sniegas yra daugiau nei snaigės, krentančios iš dangaus, prisijunk prie mūsų!

Mes esame oficialus išvykstamojo turizmo slidinėjimo kelionių organizatorius Lietuvoje, kurio klientus saugo Lietuvos Respublikos įstatymai bei kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo laidavimo draudimas (poliso numeris: 710-741-100933). Licencijuotų kelionių organizatorių, vykdančių veiklą Lietuvoje, sąrašą galite rasti čia.

Pradedamas įgyvendinti projektas „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas VšĮ „Aktyvus laisvalaikis“

2021 m. gruodžio 23 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-1398 VšĮ „Aktyvus laisvalaikis“ projektui „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas VšĮ „Aktyvus laisvalaikis“ skirtas 42 900,00 Eur finansavimas pagal priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“.

Projekto tikslas – kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių subjektų teikiamų inovatyvių paslaugų naudojimas, kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas.

Įgyvendinant projektą numatoma :

  1. sukurti ir įsidiegti paslaugų suteikimo schemą kelionėms įsigyti;
  2. sukurti ir įsidiegti naujos paslaugos (individualių kelionių su vaizdingu maršrutu) dizaino sprendimą ir sukurti šios iš esmės naujos paslaugos prekės ženklą;
  3. kurti bei diegti rinkodaros inovacijas aukščiau minėtiems dizaino sprendimams.

VšĮ „Aktyvus laisvalaikis“ yra oficialus išvykstamojo turizmo kelionių organizatorius Lietuvoje, kuris specializuojasi slidinėjimo kelionių organizavime.

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0717 „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas VšĮ „Aktyvus laisvalaikis“ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto įgyvendinimo trukmė – 12 mėn.

Pradedamas įgyvendinti projektas „E-komercijos modelio diegimas VŠĮ „Aktyvus laisvalaikis““

2022 m. sausio 28 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-160 VšĮ „Aktyvus laisvalaikis“ projektui „E-komercijos modelio diegimas VŠĮ „Aktyvus laisvalaikis““ skirtas 44 347,50 Eur finansavimas pagal priemonę „E-komercijos modelis COVID-19“.

Projekto tikslas – informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą.

Projekto įgyvendinimo metu bus sukurta el. komercijos svetainė, kurioje bus:

  • Parduodamos VŠĮ „Aktyvus laisvalaikis“ organizuojamos kelionės;
  • Nuomojamas inventorius;
  • B2B modulis, kuriame agentūros galės prisijungti ir pasiimti VŠĮ „Aktyvus laisvalaikis“ suorganizuotas keliones.
  • VšĮ „Aktyvus laisvalaikis“ yra oficialus išvykstamojo turizmo kelionių organizatorius Lietuvoje, kuris specializuojasi slidinėjimo kelionių organizavime.

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0250 „E-komercijos modelio diegimas VŠĮ „Aktyvus laisvalaikis““ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto įgyvendinimo trukmė – iki 2023 m. vasario 25 d.